FYSIOTHERAPIE  
Topfysio Leeuwarden/Sneek/Wommels/Heerenveen/Emmeloord/Amsterdam www.topfysio.nl
Jelle Eijzenga Fysiotherapie, Berltsum www.eijzenga.nl
Fysio 058, leeuwarden www.fysio-058.nl
Kalkdijk fysio, Leeuwarden www.kalkdijkfysio.nl
Fysiotherapie BAG De Sportlaan, Drachten www.desportlaan.nl
Fysiotherapie de Oppers, Drachten www.deoppers.nl
Fysiotherapie en Manuele Therapie Moleneind, Drachten www.fysiomoleneind.nl
Praktijk voor Kinderfysiotherapie, Drachten www.kinderfysiodrachten.nl
Fysio de Vesteynde, Zwaagwesteinde www.devesteynde.nl
Fysio actief, Joure/Sneek/Bolsward www.fysio-actief.nl
Fysio Bilgaard, Leeuwarden www.fysiotherapiebilgaard.nl
   
(SPORT)WINKELS  
Running Center, Leeuwarden www.runningcenter.nl/leeuwarden
Run2day, Leeuwarden www.leeuwarden.run2day.nl
Bij Folkert, Sneek www.bijfolkert.nl
Intersport Evink, Drachten www.intersportevink.nl
Veneboer Sport, Drachten www.veneboersport.nl
Lopers Company, Heerenveen www.heerenveen.loperscompany.nl
   
ORTHOMANUELE GENEESKUNDE  
Solid Movement, Drachten www.solidmovement.nl
   
CHIROPRACTIE  
Chiropractie Drachten www.chiropractiedrachten.nl
Chiropractie Friesland www.chiropractiefriesland.nl
Chiropractie Leeuwarden www.chiropractieleeuwarden.nl
   
SPORTGENEESKUNDE (SMA)  
Sportgeneeskunde Friesland www.sportgeneeskundefriesland.nl
SMA Noord, Groningen/ Drenthe www.smanoord.nl
   
DIVERSEN  
opzijnbest.nl Voeten opzijnbest
Sportbeter Harlingen www.sportbeter.nu
Heroisme www.heroisme.nl
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Gebruikers

Tom-Jelte Slagter

Kosta Poltavets

Mariska Kramer

Bobsleeteam van Calker

Jasper Iwema

Webwinkel

Onze webwinkel is bedoeld om het u (als klant) makkelijk te maken producten aan te schaffen. Dit kan zijn voor herhalingsaankopen of na advies van de podoloog zonder dat u daarvoor naar de praktijk hoeft te komen. Gemak dient de mens!

Ga naar boven